AS MOBİLYA DEKORASYON

Faaliyetlerine 1987 yılında başlayan AS MOBİLYA DEKORASYON, yaptığı özel tasarım ve sınırsız model seçenekleriyle rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır. Klasik ve modern mobilya sektöründe faaliyet gösteren ve pazarda saygın bir yer edinmiş olan firmamız, ürünlerinde her zaman ön planda olan estetik ve kalite anlayışını mimari bakış açısı ve usta ellerin becerisi ile birleştirip sizlere sunmaktadır.
Aracısız olarak direkt imalattan halka satış politikasını benimseyen ve en iyi reklamların müşteri memnuniyeti olduğuna inanan AS MOBİLYA DEKORASYON, satış sonrasında da destek ve servis hizmeti sürdürmektedir.

VİZYON & MİSYON

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını benimsemiş olan, hammadde ve tedariğinden başlayıp nihai tüketicinin ürünü kullanımına kadar devam eden süreçte, gelişmekte olan teknolojiyi geleneksel üretim süreçleri ile birleştirerek kaliteli ürün kullanımını bir yaşam biçimine dönüştürmeyi hedef seçmiştir.
Üretimin her aşamasında yapılan kalite kontrol işlemleri ile müşterilerine daima kaliteli ürün sunmayı hedeflemektedir.

ÜRÜN POLİTİKAMIZ

Kaliteli ürün ve kaliteli hammadde anlayışı ile 20.000 m2’lik kapalı alanda tasarım ürünlerinin üretimi gerçekleştirmektedir. Ürünlerin uzun ömürlü oluşunun tesadüf olmadığına inanan AS MOBİLYA DEKORASYON, ürünlerinde; kalite yeterlilik belgelerine sahip 1. sınıf malzemeler kullanmaktadır.
Ahşabın doğallığında gizli olan tasarım detayları, kaliteli malzeme kullanılarak tüm gerçekçiliği ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

YAPTIĞIMIZ İŞLERDEN...